Bestyrelsen

Al henvendelse om skydebaner og riffel-skydning bedes rettet til Søren List skydeudvalget på tlf. 26 13 11 01 eller soeren.list@sjf.dk.

Øvrige henvendelser kan ske på: info@sjf.dk.



Formand
Lars Frøkjær Hansen
41 98 44 99
lars.f.hansen@sjf.dk

Kasserer
Svend Isling
21 32 62 99
svend.isling@sjf.dk

Bestyrelsesmedlem
Rune B. Hjortborg
28 90 27 26
rune.hjortborg@sjf.dk



Bestyrelsesmedlem
Jens Tilsted
20 74 04 19
jens.tilsted@sjf.dk

Bestyrelsesmedlem
Morten Emkjer
24 29 09 65
morten.emkjer@sjf.dk

Bestyrelsesmedlem
Hugo Emkjer
38 28 04 43
hugo.emkjer@sjf.dk



Bestyrelsesmedlem
Eric Yvanes
20 23 40 69
@sjf.dk

Suppleant
Henrik Jagd
21 28 25 22
@sjf.dk

Suppleant
Berit Valentin
20 63 73 31
@sjf.dk



Revisor
Hans Henrik Sand

Revisorsuppleant
Ole Pedersen